Datum objave

Kategorija: Vijesti

Međunarodni odjek "Potencijala zajednice"

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva dostavila je veleposlanstvima u Republici Hrvatskoj materijale o programu "Potencijali zajednice" što je izazvalo veliki interes pa su organizirani sastanci s Veleposlanstvom Kraljevine Belgije u Republici Hrvatskoj, Veleposlanstvom Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj, Veleposlanstvom Kraljevine Švedske u Republici Hrvatskoj, Veleposlanstvom Talijanske Republike u Republici Hrvatskoj, Veleposlanstvom Republike Indije u Republici Hrvatskoj, a danas je u posjet Nacionalnoj zakladi došao i veleposlanik Veleposlanstva Ujedinjene Kraljevine Velike Britanije i Sj. Irske u Republici Hrvatskoj. Posjet Nj.E. g. Simona Dereka Thomasa bio je prilika da se Nacionalna zaklada još jednom zahvali na svoj stručnoj i financijskoj podršci pri samom osnivanju i njenom početku djelovanja.