Predstavljeni rezultati uključivanja na međunarodnu platformu 'DoGood People'

Europska zaklada za filantropiju i društveni razvoj kao koordinatorica Hrvatskog foruma zaklada ZaDobro.BIT! koji broji 43 članice i ove se godine u suradnji s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva, po šesti put uključila u obilježavanje Europskog dana filantropije i zakladništva i to u razdoblju od 1. do 10. listopada 2021. godine.

U navedenom razdoblju u aktivnostima su sudjelovala  i djeca i mladi te je u okviru obilježavanja Europskog dana filantropije pokrenut Pilot Program uključivanja 13 škola na međunarodnu platformu 'DoGood People' putem koje se djecu i mlade poticalo pri ispunjavanju grupnih izazova programiranih u svrhu ostvarivanja UN-ovih globalnih ciljeva održivog razvoja za 2030. godinu.

Više o tome pogledajte na VIDEU