Zaključeno
Rok prijave
17.09.2018.

Institucionalna podrška stabilizaciji i/ili razvoju udruga iz Domovinskog rata u Republici Hrvatskoj koje djeluju na lokalnoj razini

Natječajna dokumentacija

Tekst natječaja (PDF)
Upute za prijavu - NOVO (PDF)

Opisni obrazac (DOC)
- Legenda 1 (PDF)
- Legenda 2 (PDF)
Obrazac proračuna (XLS)
Izvod iz matične knjige (DOC)
Izjava o nepostojanju dvostrukog financiranja (DOC)

Pravilnik za dodjelu sredstava (PDF)
Obrazac za procjenu (PDF)
Primjer ugovora (PDF)

Napomena:

Udruge iz Domovinskog rata razvijale su svoje organizacijske sposobnosti u proteklom razdoblju kroz specifične oblike podrške koje nisu uključivale obvezu zapošljavanja djelatnika po ugovoru o radu pa je Nacionalna zaklada svjesna tog izazova odlučila prilagoditi uvjete za dodjelu institucionalne podrške toj kategoriji udruga.
Dana 29.8.2018. - Izvršene su izmjene u Uputama za prijavu:
1. u poglavlju IV.1. točka 2. (str. 4)  mijenja se i glasi "udruga mora imati najmanje 2 (dvije) zaposlene osobe temeljem ugovora o radu na dan raspisivanja natječaja ili će trebati zaposliti najmanje 2 (dvije) osobe temeljem Ugovora o radu po dobivanju podrške";
2. u poglavlju IV.2. točka 2. (str. 4)  mijenja se i glasi "udruga mora imati najmanje 1 (jednu) zaposlenu osobu temeljem ugovora o radu na dan raspisivanja natječaja ili će trebati zaposliti najmanje 1 (jednu) osobu temeljem Ugovora o radu po dobivanju podrške".

Najčešća pitanja

Najčešće postavljena pitanja i odgovore možete pronaći ovdje.

Rezultati

Rezultati (PDF)