Javna nabava

Na temelju Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, br. 120/2016), Zakona o pravu na pristup informacijama (Narodne novine, br. 25/2013, 85/2015) i Zaključka Vlade Republike Hrvatske (Narodne novine, br. 32/2011) Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavljuje:

b) Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja

c) Postupci javne nabave - robe, usluge i radovi

2013. godina

• Javni natječaj za istraživanje o vrednovanju učinka na društveni i gospodarski razvoj podrški organizacijama civilnoga društva
  • Tiskarske usluge u 2013. godini

2012. godina

• Nabava i isporuka 1 (jednog) automobila
    NN, ZAKLJUČEN
  • Nabava ugostiteljske opreme za IMPACT - Europski centar za međusektorsku suradnju u Zadru
  • Nabava servera
    NN, ZAKLJUČEN
  • Redakcijski i promotivni poslovi na portalu www.civilnodrustvo.hr za 2013. godinu

Obavijest

Temeljem članka 75. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, br. 120/2016) obavještavamo da upraviteljica Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva ne obavlja upravljačku djelatnost niti je vlasnik poslovnih udjela, dionica odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluje u upravljanju odnosno u kapitalu bilo kojeg gospodarskog subjekta s više od 0,5%, stoga nema gospodarskih subjekata s kojima Nacionalna zaklada kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu članka 75. Zakona.

Sukladno odredbama Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16), Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavljuje da postoje gospodarski subjekti:

1. LOGOPED, obrt za logopedsku djelatnost i usluge, OIB: 87771459068

2. HRVATSKA ZAJEDNICA RAČUNOVOĐA I FINANCIJSKIH DJELATNIKA, OIB: 75508100288

s kojima Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva kao javni naručitelj ne smije zaključivati ugovore o javnoj nabavi u smislu odredbe glave III. poglavlja 8. Zakona o javnoj nabavi.